Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking basic megbízható?...

Booking basic megbízható? Foglalt már valaki bookingon így?

Figyelt kérdés
Mostanában a booking elkezdett ilyen basic árakat feldobálni. Megbízható ez az opció? Azt tudom, hogy előre rögtön ki kell fizetni a teljes összeget, ezzel nincs is probléma. Viszont azt olvastam róla, hogy lehet a hotel csak 24-48 órával az érkezés előtt értesül a foglalásról. Ez valóban így van? Van, aki foglalt már így szállást basic opcióval?

2019. ápr. 16. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Nyáron mennék Japánba, Tokióba 2 hétre, és jelentős összeget lehetne megspórolni ezzel a basic opcióval, viszont nem tudom megbízható-e?
2019. ápr. 16. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én a héten foglaltam booking.basic-on keresztül.

Azon lepődtem meg hogy egy email jött két napra hogy a foglalás másnapján ÉN töröltem a foglalást..

Nem értem, mivel ez az opció nem módosítható/törölhető.

Hülye lettem volna törölni ilyen jó árat! Volt már valaki ilyen helyzetben?

A fizetés sikeres volt visszaigazolták.

2019. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne mi a tapasztalat, lefoglaltam szombatra így egy szállást, a pénz levonta, de se email se semmi.
2020. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi így foglaltunk, bár csak Budapestre szállást. Minden rendben volt.
2020. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!