Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyaralás augusztusban?

Nyaralás augusztusban?

Figyelt kérdés

El szeretnénk menni páronmal 08.14-08.20 között, néztem több helyet, elsősorban a legközelebbi érdekelne Horvátország vagy Montenegró.

Sose voltam külföldön.

Akik esetleg voltak

A LEGOLCSOBB megoldások érdekelnének mivel közben építkezünk is.

Ill ami még érdekelne hogy mennyibe kerülne kb egy Horváth Magyarország útiköltség kb.

Előre is köszönöm !



2019. jún. 12. 14:36
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
100%

A legolcsóbb meg nyaralás augusztusban szavakat egy mondaton belül nem tudom értelmezni,főleg így lassan június végén!

Te pont a főszezon közepén akarsz elmenni keves penzből nyaralni úgy,hogy még egyáltalán most állsz neki nézelődni........sok sikert hozzá!

2019. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Horvátország nem olyan olcsó, Montenegró meg főleg!
2019. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Montenegró jóval olcsóbb, mint Horvátország.



A legolcsóbb amúgy szerintem kocsival Montenegró + szállás airbnb-n. De ha ketten mentek, akkor lehet, hogy vonattal olcsóbb lenne. Budapest-Bar oda-vissza 86 euró, az kb. 27 ezer forint, airbnb-n szállás 6 éjszakára (Bar-ban) pedig van már fejenként 20 ezerért is.

Szóval ketten együtt kijönnétek kb. 100 ezer forintból + költőpénz.

2019. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Te is tudod, hogy a kérdező nem fogja tudni -gyakorlat híján- 100ezerből megoldani a tengerparti nyaralását.

Főleg nem augusztusban.

Inkább 2-300ezer + költőpénz.

2019. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Direkt rákerestem ezekre az árakra, mielőtt leírtam őket. Kattintgatni és foglalni a neten meg gondolom csak tud...
2019. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első, nem kioktatáat kértem. Tudom Hogy főszezon, es az se biztos megyunk e,mivel említettem az építkezést. Es nyilván persze nsm 100ezerbol akarok elmenni lehet tobb is, alternatívákat kérdeztem :)

2019. jún. 13. 06:55
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 20:56


Nem is kétlem, hogy te rákerestél.

Viszont a kérdés mást sugall mint amit feltételezel a kérdezőről.

2019. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ateszkapitány3 válasza:

a szállás (ami ugy az emberibb kategoria) 120-150k

én ugy számoltam hogy 240k bol már elég korekt nyaralást tudtok csapni.

2019. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!