Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha 07.27. az adóvisszatérítés...

Ha 07.27. az adóvisszatérítés kiutalásának utolsó időpontja (az ügyintéző megnézte nekem), akkor megkapom ma, mivel hoonap szombat vagy csak hétfőn?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet pontosan válaszolni, csak azt, hogy vagy megkapod ma, vagy hétfőn.

És nem, nem szórakozok, hanem nem tudjuk, mikor utalnak - ráadásul úgy tudom, az ilyen hivatalos utalások akár 1-2 napig is jöhetnek, nem ér át 2 óra alatt, mint a lakossági.

Mivel a kiutalás utolsó napjáról van szó és az holnap, akár délután 2-kor is utalhatnak és akkor az már nem igazán érkezik meg Neked ma - vagy igen... :-)

2019. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy senki sem lehet ebben biztos, maximum az ügyintézők. Csak amolyan...információgyűjtést próbálok végezni, hogy mi a szokás, ha hétvégére esik.
2019. júl. 26. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: nyilván el kell neki utalnia ma, de mint írtam, hogy ezt mikor teszi meg, és hogy átér-e még hozzád, azt nem lehet tudni.

Nem reménykednék abban, hogy még ma megkapom.

2019. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. júl. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!