Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adószámlán mikor fog...

Az adószámlán mikor fog nullázódni az egyenlegem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha befizezed a tartozásod és lekönyvelik
2019. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túlfizetésem van. Úgy tudom, hogy ha kiutalják, akkor nullázódik. Viszont nem tudom, hogy kb mennyivel előtte fog nullázódni
2019. júl. 28. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Túlfizetést automatikusan nem utalnak ki. Azt az adózónak kell kérnie, vagy valamilyen bevallásban (amivel összefügghez a túlfizetés), vagy a 17-es átvezetési és kiutalási formanyomtatványon.

[link]


Abban a pillanatban "nullázódik ki", amint a "pénzforgalom oldalán" felkönyvelődik, hogy X. Y. nappal kiutalásra került.

2019. júl. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, tudom ezt, hogy kérni kell. Csak azt nem tudtam, mikor lesz látogató, ha elutalták. Viszont már tudom. :) akkor, amikor meg is kapom. :)
2019. júl. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!