Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy külföldi bankkártya után...

Kálvin Tamás kérdése:

Egy külföldi bankkártya után hogyan kell adózni?

Figyelt kérdés

Ha van például egy külföldi bankartyam bankfiokkal és jön rá pénz havonta legyen az több százezer vagy akármennyi akkor ez után hogyan kell adózni?

De nekem kérlek ne Szt írjátok le hogy 15 meg ennyi meg annyi százalékot kell. A kérdésem az hogy ha van egy külföldi bankartyam akkor azt hol kell bejelenteni vagy mit kell vele csináljak hogy le legyen adózni az összeg? Hiszen ők csak számlát állítanak ki! Internetes tevékenységekbol van a pénzem nem munkaadó által!



2019. aug. 6. 09:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem helyesen írtam, de a telefon félre írt:)
2019. aug. 6. 09:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kacifántos kérdésekkel már könyvelőhöz kéne fordulnod, nem itteni zsebszakértőkhöz.
2019. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem a bankártya után adózol, bankfiókod meg nincs

Adózni a bevétel után adózol, az adó nagysága meg a bevétel típusától függ

2019. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen nem a bankartyam után adózók de valahogy bizonyitanom kell hogy megy rá pénz..... Nem igaz senki se tudja ezeket
2019. aug. 7. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
De honnan jön a pénz? Milyen tevékenységből?
2019. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Online tevekenységek,üzletek,befektetések...
2019. aug. 9. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen online tevékenységek? Milyen üzlezek? Milyen befektetések?

Nagyon nem mindegy, mert van aminek nincs adó- és járulékkötelezettsége, van sminak van ill van amit vállalkozás nélkül nem is csinálhatsz

2019. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bitcoin bányászat, egy üzlet ahol kapok altcoint heti szinten és azt Kikuldhetem tőzsdére onnan számlára, aztán ICO befektetések
2019. aug. 12. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!