Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Szeretnék eladás céljára festményeket készíteni, kell-e nekem ehez valamilyen engedély, és kelle számláznom vagy hasonló?

Pl.: falunapon kimegyek a portékámmal a térre és ott árulom , az árú eladásához kell-e nekem valami engedély, vagy hasonló?

Keress kérdéseket hasonló témákban: eladás, értékesítés, adózás, számlázás

aug. 12. 15:28  Privát üzenet  

A válasz
Vállalkozónak kell lenned, és igen, kell adnod számlát/nyugtát.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 12. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ahhoz hogy Esküvői fotós videós legyek kell valamilyen engedély vagy ehez hasonló pappirok?
Ilyen és ehhez hasonló díszfegyverek tartásához szükséges fegyvertartási engedély?
Valaki tud mesélni hogy hogyan működik a simsonoknál a felújítás majd aztán német oldalon az eladás? Pl. : hogy kell-e valamiféle engedély hozzá és hasonló dolgok.
Külföldi autó vezetéséhez kell valami különféle papír vagy hasonló?
Ha légüres térbe engedünk áttetsző gázt, vagy mondjuk a légkörünkhöz hasonló gázkeveréket az látható lenne?
Ki szeretném váltani a vállalkozóit de nem üzletbe akarom árulni (márkás ruhákra gondoltam) hanem neten apródon vagy hasonló oldalon. Milyen engedély kell hozzá? , pénztárgépre...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!