Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Lightinthebox rendelési díjakról valaki tud mondani pár dolgot?

A kérdésem az lenne h rendeltem a fent nevezett oldalról egy autós matracot 50 ezer Ft értékben! Mivel nem kis méret így gondolom h súlya is lesz a csomagnak! Annyira örültem h találtam ilyet mert Magyarországon nem lehet kapni és ajándéknak szánom és h rátaláltam meg is rendeltem gyorsan! Viszont csak most tájékozódom róla h utólag is kell érte fizetni kézbesítéskor?! Mennyi plusz költségre számíthatok ilyen értékű vásárlásnál valamit a súly is befolyásolja a díjakat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lightinthebox, vám, adó, fizetés, szállítás

aug. 13. 11:10  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ebayről rendelt 10. 000+ összegre kell majd vámot is fizetnem? Le lehet ezt valahogy mondani?
Honnan tudja meg a Nav, hogy kiadtam albérletbe a lakásomat, ha nincs bérleti szerződés? Egy barátomnak adtam ki akihez ha kimegy a nav nem fogja azt mondani hogy albérletben...
TB befizetest le lehet mondani?
Tudtok nekem magyar szarkasztikus idézeteket mondani?
Tudnátok mondani speciális vagy kevésbé mindennapi témákat számvitelből?
Degresszív adózásra a történelemből tudtok példát mondani?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!