Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV adótartozás utalásos fizetés?

NAV adótartozás utalásos fizetés?

Figyelt kérdés
Kaptam egy értesítőt hogy tavalyról a TB-m 2 hónapot nem volt fizetve. Meg is van az összeg mennyi az annyi, viszont azt hogy milyen számlaszámon tudom rendezni azt nem igazán találtam meg.

2019. aug. 19. 14:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Adószámla kivonaton 124 adónemen tartozás: xx.xxx Ft


NAV Egészségbiztosítási Alapot megillető bevételek

magánszemélyt, őstermelőt, egyéni vállalkozót,

kifizetőt terhelő kötelezettség beszedési számla

10032000-06056229

Adónem kód: 124


Jól gondolom!?

2019. aug. 19. 14:14
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

igen minden adonemnek külön számlaszáma van. A közleménybe ird be az adóazonosító jeled vagy adoszamod.


Ha van ugyfelkapud ott az ebev szolgaltatasok alatt lekérheted bármikor az adószámla egyenleged adonemekre bontva, hátralék eseten meg kártyával is fizethetsz neten keresztül is ott.

Vagy utalod, akkor meg az adónemhez tartozó számlaszámra kell utalnod, közleményben az adó azonosítóval vagy számmal.

2019. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól gondolod.


Közleménybe az adóazonosítód (vagy adószámod) pontosan tüntesd fel. Mást is beleírhatsz még, de ez a legfontosabb.

2019. aug. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!