Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha eszek valamit és eladó...

Ha eszek valamit és eladó drágábban akkor így működhet törvényesen?

Figyelt kérdés
Ha Pl van katám és számlát adok róla? Mert gondolkoztam hogy csinálok és másodállásnak jó lenne.... Vélemény mert ennek nem néztem Utánna....
2019. aug. 23. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem azt eszel, amit akarsz.

Na de komolyan: az üzletek vesznek valamit és eladják? Minek veszik meg azt a sok cuccot, ha nem kell és eladogatják?


Persze, hogy működhet, de megfelelő keretek között. Hogy gazdaságos legyen, akkor olcsón kell venned, mert ha bemész a boltban zabhegyezőért, megveszed bolti áron, akkor csak a bolond fog tőled vásárolni.

2019. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
szóval megeszed majd az ürüléked adod el drágábban? szerintem nem adnak soakt az emberi trágyáért
2019. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De az én szarom sokkal többet ér mint a tiéd....

Nem multi milliomos akarok lenni... Ha 30 at keresek az már nekem jó...

A kérdést átfogalmazva: Ha katázok és egy eladott termékre számlát adok az már törvényes?

2019. aug. 23. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
nem teljesen
2019. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy könyvelőt és konkrét termékekkel érdeklődd meg. Nem elég a Kata, tevékenységi körök, mindennek meg kell lennie normálisan. Engedélyek, stb. Elsőre bonyolult elindítani, később működhet.
2019. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veszel egy fluxuskondenzátort x forintért majd eladod y forintért úgy hogy számlát adsz róla akkor lehet legális (pl online boltod van mindenféle engedélyekkel).

Javaslom keress meg egy könyvelőt aki majd "felvágosít".

2019. aug. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!