Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Unibet-ről való kiutalás...

Unibet-ről való kiutalás esetén számíthatok arra, hogy kevesebb érkezik majd meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha kiutalok a számlámra mondjuk 50.000 Ft-ot, akkor annyit is fogok látni a magyar számlámon vagy az árfolyam váltás miatt lesz eltérés?


Mikor pénzt töltök fel HUF számláról, az pontban annyi, mint amennyit rá is raktam, visszafelé viszont nem tudom hogy működik...


Tudnátok ebben segíteni kérlek, mire lehet számítani?


Ui.: Az 50eFt csak egy példa, ami bármi lehet. A kérdésem igazából az, hogy a visszautalásnál nálatok mi a tapasztalat.


Köszönöm.



2019. szept. 2. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig annyi jött meg, amennyit kiutaltattam.
2019. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel egy masik cegen keresztul(Earthport) utal igy nem kapod meg a teljes osszeget. Unibeten a bankszamlas kifizetesnel atvaltja az összeget euroba es azt fizetik ki. A bankodnal ez devizabefolyas lesz, es o visszavaltja. Nekem mult honapban a 300000ftos kifizetesem 298.651ft lett jovairva.


Korabban valoban ftra pontosan kifizettek, de akkor meg ftban is utaltak, igy nem volt odavissza devizavaltas.

2019. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!