Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit tegyek, ha a vállalkozó...

Mit tegyek, ha a vállalkozó kevesebbről akar számlát adni, mint amit kifizettem neki, és letagadja az átadott összeget?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Addig nem adom át neki az összeget, amíg ki nem állította a számlát.
2019. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van tanúd, perelheted. Ha nincs, akkor kevés az esély arra, hogy az átadott összegről ad majd számlát.


Velem is el akarták ezt játszani. Megbeszéltük az összeget, aztán kevesebbről állított ki számlát. Hát én a kevesebbet fizettem ki neki. Nézett nagyot. :)

2019. szept. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet pénzt adni számla nélkül (utólag kapod), de akkor adjon valami bizonylatot az összeg átvételéről. Így azt is mondhatná, hogy te nem fizettél semmit és még tartozol a munkáért.
2019. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!