Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan tudom, hogy a befizetés...

Honnan tudom, hogy a befizetéseim megérkeznek az adóhatósághoz?

Figyelt kérdés
Amikor pl. a TB-t fizetem be (havi 7500 Ft), honnan tudjam hogy biztosan megérkezett hozzájuk, egyáltalán hogy pl. jó a számlaszám ahová utalok? Nagyon nem szeretném, ha folyamatosan tejelek, aztán mégis megjelennének egyszer csak hogy nem fizetek, holott de. Soha semmilyen visszajelzést nem kaptam még tőlük hogy megjött a pénz, pedig nem egyszer és nem kétszer utaltam már...

2019. okt. 4. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérj tőlük számlaegyenleget, ott látszik.

A számlaszámot a honlapjukon tudod ellenőrizni.

2019. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ügyfélkpaud, akkor a mo.hu-n be tudsz lépni az ebev szolgáltatásokba és ott tudsz lekérni adószámlát, azon látod a kivetéseket és a befizetéseket is.
2019. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, belépsz és látod az egyenleged, nagyon hasznos dolog az ügyfélkapu. Sok mindenre jó.
2019. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Soha semmilyen visszajelzést nem kaptam még tőlük hogy megjött a pénz"


Bocsi, de ez nem dolguk, és némileg képtelenséget kérsz. Több millió adózóról beszélünk. A szolgáltató sem küld köszönő levelet, ha befizetted az áramdíjat.


Akkor jelentkeznek, ha tartozást halmozol fel...

2019. okt. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

... és ahogy mondták, ügyfélkapun keresztül az adózással kapcsolatos ügyeidet tudod követni napi szinten...


És nem csak azt.

2019. okt. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!