Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az intersparban való bevásárlá...

Az intersparban való bevásárlás után, otthon vettem észre, hogy egy bevásárolótáskáért (sima papír) 5000 ft-ot számoltak fel és ez nagyon megdobta az értéket. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Visszafizetik ilyenkor az összeget?

2019. nov. 14. 19:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%

Próbálkozhatsz. Ha tényleg 5000 ft egy táska akkor reklamálj. Egy próbát megér.


Persze van az a kiírás, hogy pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el.

2019. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem visszaadják. Ez irreális.
2019. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy 5 ezer ft-ot akartál írni, nem 500-at?

Tényleg 5 ezer ft-al többet fizettél és nem tűnt fel ott, a kasszánál?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: ha megvan a blokk és rajta van, hogy 5 ezer ft a táska, akkor elvileg vissza kellene, hogy fizessék.

2019. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Az 5000Ft elég fura, mert már nem nagyon van a kis sarki magánboltokon kívül olyan hely, ahol nem vonalkód alapján kerül a kasszába az ár. Persze lehet hibásan a rendszerben az ár, de az 5000Ft már feltűnt volna valakinek előtted, még a kasszásnak is, hacsak nem többtízezer ft-ért vásároltál. Ahogy előttem is írták, ha a blokkon rajta van, hogy bevásárlótáska 5000Ft, akkor visszafizetik.
2019. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

na már vissza is kaptam a pénzt, visszamentem a blokkal..

ami kiakasztott, hogy még hülyének is néztek, mert állítólag ez a szatyor egy akcióhoz szánt ajándékszatyor.( ha 3000 ft értékben vásárolsz frosch termékeket akkor jár ez a bevásárlóáska ajándékba) de mivel én nem vásároltam frosch terméket, nem is láttam semmilyen kiírást, elvettem a megszokott helyen lévő szatyrot és állítólag ilyenkor egy generált árat (WTF) felszámolhatnak érte.... én totál felháborodtam , visszamentem direkt az intersparba és kerestem a szatyrot , amúgy ez az egy darab volt annál a pultnál ahol fizettem és nem volt oda kiírva semmi...na most az lehet, hogy valaki odarakta rossz helyre én meg fogtam mert gondoltam párszáz forintnál úgy sincs több és fizettem. rendben aláírom, hogy nem kerestem kutakodtam , hogy biztosan mennyi az ára, dehát most őszintén melyikőtök gondolna rá, hogy ezek a kis szatyrok 5000 ft-ba kerülnek?

Ami felháborít, hogy ilyenkor az a minimum, hogy az eladónak fel kell hívni a figyelmemet erre a kis apróságra, mivel nem gondolnám, hogy bárki a mai világban 5000 ft-ot kiadna egy szatyorra.

2019. nov. 14. 21:57
 6/27 A kérdező kommentje:
2019. nov. 14. 21:59
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen jogos a felháborodásod!
2019. nov. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

hát kiírtam facebookra tegnap , hogy vigyázzanak , de mindegy már, végül is visszakaptam, csak sajnálom ha egy nyugdíjassal vagy egy minimálbérből élővel vagy egy diákkal megcsinálják aki csodálkozik mennyit fizetett , és nem veszi észre esetleg..vagy nem mer szólni.

szörnyű komolyan..megérdemelne egy cikket.

gondoltam is rá , hogy szólok egy újságíró ismerősömnek..

2019. nov. 15. 06:27
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Voltam újságíró. Az ismerősöd érdekében kérlek, ne szólj neki. Semmit nem utálunk jobban, mint mikor boldog boldogtalan betalál a "hatalmas sztorijával", hogy ez mekkora történet és mindenképp meg kell írni. És még utána számon is kérik, hogy miért nem jött még le. Azt meg csak nem mondhatja az ember, hogy "azért, haver, mert ez rajtad kívül a lőtéri kutyát nem érdekli".


Itt is: valaki lerakta a szatyrot, hol épp jólesett neki, te felvetted, a bolt tévedett az árral, te nem vetted észre, hogy 5ezerrel többet fizettél (hidd el, nyugdíjas marinéninek meg minimálbéres jóskának ez feltűnt volna még a boltban), visszavitted, szó nélkül visszaadták és még egy viszonylag értelmes magyarázatot is adtak. Korrektek.


Hol a sztori ebben? Sehol.

2019. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

"a bolt tévedett az árral, te nem vetted észre, hogy 5ezerrel többet fizettél (hidd el, nyugdíjas marinéninek meg minimálbéres jóskának ez feltűnt volna még a boltban), "


Pontosan! Ne haragudj kérdező, de azért Te is bőven kellettél hozzá, hogy nem tűnt fel, hogy 5 ezer ft-al többe került a vásárlás.

Nem mondom, hogy mindnki csinálja ezt, de én általában, mire a pénztárhoz érek, nagyjából fejben összeadom, amit vásároltam.


És hidd el, a nyugdíjas marinénivel ezt valóban nem tudják megcsinálni - mert nincs is nála pénz.


A dolog le lett rendezve, a pénzed visszakaptad, ez tényleg nem egy Face vagy újságba való hír. (3-as vagyok)

2019. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!