Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tb tartozás.2018 március...

Tb tartozás.2018 március hónapot fizettem ki utoljára. Azóta nem fizettem tb-t. Nemrég kaptam már egy levelet a NAV-tól, megmutattam egy könyvelőnek aki csak annyit mondott hogy rendezzem a tartozást. Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

2 db csekkem maradt még régebbről, ha azokat kitöltve a maradék tartozással feladom januárban, az úgy jó lenne? Addig is lehet ebből még valami probléma?

Köszönöm a válaszokat.


2019. dec. 18. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Miért ne lenne rendben?

Ha addig beteg leszek, akkor lehet nem látnak el.

2019. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak kicsit beparáztam nehogy küldjenek még levelet hogy azonnal fizessem ki vagy ez meg az lesz...
2019. dec. 18. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:

21 X 7.500 = 157.500

157.000/2 = 78.750/csekk

2019. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérhetsz rá részletfizetést is, ha egyben megterhelő lenne. Automatikus részletfizetési kérelem magánszemély 500 ezer Ft alatti tartozására. Vagyonvizsgálat nélkül megadják egy évre.

Ha nem rendezett a jogviszonyod, attól az orvosnak még el kell látnia, csak felhívják rá a figyelmed, hogy rendezd.

Kezelések árát se követelhetik rajtad, csak az elmaradt biztosítási díjakat.

2019. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minél előbb fizesd be, ha módod van rá.


Ha nincs, akkor maximum 12 hónapra kérhetsz AUTOMATIKUS részletfizetést.


Ha egyiket sem léped meg, akkor hamarosan kapsz egy másik levelet, de azt már az adóvégrehajtótól.

2019. dec. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Januárban befizetem!

Ez a levél adószámla kivonat tartozás/túlfizetés tájékoztató volt.

2019. dec. 19. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nagy gond nincs.
2019. dec. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!