Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Appen nevű cégnél jelentkeztem...

Appen nevű cégnél jelentkeztem munkára, viszont az adózásról nem tudtam információt szerezni. Van valakinek tapasztalata vagy ötlete, hogy online végzett munka után hogyan kell adózni?

Figyelt kérdés
A fizetést payoneer-en keresztül küldik a számlámra.

2019. dec. 21. 21:43
 1/3 anonim válasza:
61%
Hogyan nem kell adózni? 😏
2019. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külföldről származó jövedelem rovat az adóbevalláson.


Amúgy meg,


könyvelő...

2019. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Az lenne a kérdésem, hogy azóta sikerült-e már választ kapnod, illetve ha belekezdtél neked eddig mik a tapasztalataid?


Most én is találkoztam ezzel a lehetőséggel és gondolkozom rajta, hogy belevágjak.


A FAQ alapján nekem úgy jött le a dolog, hogy megbízási szerződésen keresztül mennének a munkák, viszont ha jól tudom ahhoz egyéninek kellene lenni és úgy adózni utána... De nem vagyok benne biztos és nehezen találok róla infót...


Köszi előre is!

2020. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!