Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Wolt futárnak egyéni vállalkoz...

Wolt futárnak egyéni vállalkozóként milyen költségei vannak?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkozom, hogy elmegyek a wolthoz futárkodni, eddig is csak az tartott vissza, higy egyéni vállalkozóként kell csinálni, ami nem igazán tudom hogy megy. Mik a kezdő lépések? Milyen költségekkel kell számolnom (a KATA-n felül) ? Mindenképpen megéri KATA-zni? Kérem olyan válaszoljon, aki már végigjárta ezt. Köszönöm!

2020. márc. 26. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nem a Wolt miatt,de végigjártam és egyéni vállalkozó vagyok. A KATA-n felüli költség, évente a kamarai hozzájárulás(5k) és az iparűzési adó(50k)+ az esetleges könyvelői díj. A nyitás úgymond ingyenes.Az, hogy megéri-e az attól függ,hogy mennyit mész. Akik tanulnak még,illetve akiknek van bejelentett munkája annak csak 25 ezer a kata.
2020. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen! :)
2020. márc. 29. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!