Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Ügyfélkapun belül hol lehet megnézni, hogy be vagyok-e jelentve?

Köszi előre is!

márc. 26. 14:46  Privát üzenet  

A válasz

Ügyfélkapun belépve egy olyan opciót keress, hogy TAJ-nyilvántartással összefüggő szolgáltatások.

Azon belül lehozza, hogy melyik foglalkoztató, milyen időszakra jelentett be.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 19:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem!

# 2/2Időpont márc. 26. 21:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ügyfélkapun hol tudom megnézni, hogy be vagyok jelentve és, hogy mennyi pénzre? Ügyfélkaput egyébként hol kell csináltatni?
Ügyfélkapun mikor látom hogy be vagyok jelentve?
Ha alkalmi munkára reggel jelentenek be, akkor az délután már látszik az ügyfélkapun, hogy be vagyok-e jelentve?
Ügyfélkapun keresztül meg lehet nézni, hogy valaki be van e jelentve a munkahelyén?
1 hónapig dolgoztam egy helyen júniusban tavaly és utána volt néhány pár hónapos munkám. Az ügyfélkapun ellenőrizve mindenhol lejelentettek és szerepel a Vége dátum is. Kivéve a...
Ha az ügyfélkapun a TAJ szám autorizációnál azt az információt kapom, hogy a TAJ számom érvényes, de a biztosítási jogviszony lekérdezésekor nem szerepel a munkáltatóm a...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!