Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Csekken fizetem a TB-t, de...

Csekken fizetem a TB-t, de szeretném inkább utalni, lehet?

Figyelt kérdés
Fizetés nélküli szabadságon vagyok a babám miatt. Magam után fizetem a TB-t sárga csekken. Elszeretném utalni. Lehet így? Egész nap nem értem el a Navot

2020. ápr. 6. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Mindegy, hogy hogy fizeted, csak érkezzen be a pénz. Ne felejtsd el a közleménybe az adóazonosítódat beírni. A számlaszámot biztosan megtalálod a nav honlapján.
2020. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, a honlapjukon fent van a bankszámlaszám, ahova utalni kell, de elvileg a csekkre is rá van nyomtatva, szóval ha van csekked, onnan le tudod nézni.

Az adóazonosító jeledet kell a megjegyzés mezőbe írni az utaláskor, hogy tudják, kitől jött a pénz!

2020. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez lett volna a 2. Kérdésem hogy a csekken lévő szamlaszamra utalhatok e :))köszönöm szépen a válaszokat
2020. ápr. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!