Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adó 1% és technikai szám ez...

Adó 1% és technikai szám ez hogy van?

Figyelt kérdés

Megcsináltam már jó ideje ügyfélkapun az adó bevallást csak le okéztam azaz elfogadtam ügyfélkapun leresztül!


Adó 1 % ot küldtem egy kivalasztott számlaszámra !


De írtam technikai számot is a Tehetség Programra!

Most ez befolyásol valamit vagy nem ?


Hogy van ez az egész elég lett volna csak számlaszámot írnom a kiválasztottnal akinek küldtem az adó 1% át?


Mert kettő lehetőség volt a számlaszám megadása és technikai szám én mindent kitöltottem ez baj ?


Kérem ezekről imformációt mert nem nagyon értem !


Köszönöm!


2020. ápr. 8. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2x1%-ot tudsz felajánlani. Egyet civil szervezeteknek, egyet pedig egyházaknak, nekik van technikai számuk.
2020. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor az egyik a másikat nem befolyásolja ?
2020. ápr. 8. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Kitöltheted csak egyiket, vagy mindkettőt, és amelyiket kitöltötted, az kap pénzt.
2020. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőt ki töltöttem, mert én is ugy gondoltam hogy egyik a masikat nem befolyasolja :)
2020. ápr. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!