Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nav számlázóprogramot használ...

Nav számlázóprogramot használ itt valaki? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 20. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Vannak előnyei és hátrányai is. Nagy előnye, hogy teljesen ingyenes, e-számla is, digitális aláírások is. Én személy szerint nem szeretem, mert nagyon blőd a kezelőfelülete, valamint nem kezeli valami jól a partner és cikktörzseket sem. A dupla bejelentkezés is kiborít, pláne amikor mondjuk le van halva a KAÜ, akkor nem lehet használni.

A döntés függ a vállalkozásod típusától is mondjuk. Ha havi egy számlát akarsz mondjuk csinálni, akkor tökéletes ez a navos, viszont egy webshopnál pl kész öngyilkosság lenne. Szerintem vannak a piacon sokkal jobb számlázók is, havi 2 kávé áráért mondjuk.

2020. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a többi egyszerű online számlázó program. Ingyenes, cserébe nem régóta fejlesztik és szinte csak számlázni lehet vele.

Végül úgyis ebbe a navos rendszerbe kerülnek a számláid, úgyhogy ha csak számlázol akkor felesleges mást használni.

2020. jún. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!