Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kiderülhet ha elfelejtettem...

Kiderülhet ha elfelejtettem bejelenteni számlázóprogramot?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván kiderülhet.
2020. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Jobban jársz, ha visszamenőleg bejelented, akkor nem lesz szankció.
2020. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahol letudom kérdezni, hogy be van-e jelentve? Eddig szünetelt az egyéni vállalkozásom és nem találtam róla dokumentumot, hogy bejelentettem volna, de eddig nem keresett a nav
2020. ápr. 23. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebev felületen vissza lehet kérni a beküldött bevallásokat.
2020. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelents be egy másikat, utána ott újra indul a számozás. Ha nem kellett 100eFt-os számlát jelentened akkor csak akkor derülne ki, ha egy másik cégnél megtalálnák a számládat a régi programmal és akkor direkt téged keresnének. Nulla valószínűség de nem lehetetlen.
2020. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a számlüzót összekötötte technikai felhasználóval a navval, akkor az összes kiállított számlát láthatják.
2020. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát bejelentettem, de már több, mint egy éve megvolt az egyéni vállalkozás. És nem kerestek vele, de most rendeztem a bejelentést. Évek múlva is kereshet a nav a bírsággal?
2020. ápr. 25. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűségge nem fog.
2020. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!