Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adóhivatal tényleg megcsiná...

Az adóhivatal tényleg megcsinálja helyettünk az adóbevallást?Nem lesz baj hogy nem vittem be a papírokat amiket a munkahelyen kaptam?

Figyelt kérdés
Év elején a bérpapírral együtt megkaptam az adóbevalláshoz szükséges papírokat is.Aztán jött a járvány,Azt hallottam hogy az adóhivatal megcsinálja mindenkinek a bevallását.Úgyhogy nem mentem be és a papírok is itthon vannak nálam.Nem lesz gond?

2020. máj. 20. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
2016 óta csinál az adóhivatal bevallásokat. Mostanra egész fasza lett már a rendszerük. Ha csak a munkahelyi béred van, akkor arról tudnak, mert a céged lejelentette feléjük. Szóval így nem lesz gond, nyugi.
2020. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem akarsz visszaigényelni, és munkáltatótól származó jövedelmed van, addig két kattintás kb.
2020. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!