Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem lesz gond hogy nem küldtem...

Nem lesz gond hogy nem küldtem be az adóbevallás hoz szükséges papírokat az adóhivatalhoz?Anélkül is megcsinálják?

Figyelt kérdés
A munkáltatótól megkaptam az összesítést a tavalyi évre vonatkozóan az adóbevalláshoz, csak aztán jött a koronavírus és azt hallottam az adóhivatal megcsinálja helyettünk,nem kell bemenni.De azt nem kellett volna külön kérni hogy ők csinálják meg?Automatikusan megcsinálták mindenkinek?Nekünk semmi teendőnk nem volt?Én sem személyesen,sem telefonon nem beszéltem velük.

2020. máj. 25. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs plusz beveteled es alkalmazott vagy akkor elvileg a ceg + nav neked mindent rendez.
2020. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Automatikusan megcsinálták mindenkinek, kérni csak azt kellett, hogy kipostázzák neked. Ha van ügyfélkapud, akkor azon keresztül is meg tudod nézni. A NAV-nak beküldeni semmit nem kell, tudják ők, hogy mennyit kerestél.
2020. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!