Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol találom meg a tb tartozáso...

Hol találom meg a tb tartozásom pontos összegét? Lekérteztem már a taj számomat bisztosítva vagyok de van tartozásom elvileg, csak nem tudom hogy hol találom.

Figyelt kérdés
Videó, vagy elérési útvonal lenne a szuper.

2020. szept. 13. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
NAV-nál kell megérdeklődni, nem lehet csak úgy megnézni, Ügyfélkapun csak a biztosított időszakod található meg.
2020. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ügyfélkapun belépve jobb oldalon van egy olyan lehetőség, hogy eBEV szolgáltatások. Ott kell lekérni egy adófolyószámlát. Elérhetőség: [link]


A "TB" tartozás (egészségügyi szolgáltatási járulék a hivatalos neve) a 124-es, valamint 408-as adónemen szerepel. A 124-es adónemen a július 01-jei előtti kötelezettségek és a hozzá tartozó befizetések, a 408-as adónemen a július 01-jétől előíródott kötelezettségek és hozzá tartozó adónemek szerepelnek.


Miután a lekérdezést elindítottad, a rendszer alulra egy táblázatba helyezi a lekérdezést. Miután összegyűjtötte az adatokat, kapsz a táblázat feletti sorba egy üzenetet -> elkészült eredmények néven. Arra kattinta, az alatta lévő sorban található pdf. ikon színesre vált. Arra kattints rá és a rendszer letölti a számítógépedre az adófolyószámládat.

2020. szept. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!