Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudnék gyakorolni,...

Hogyan tudnék gyakorolni, érvényesülni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy holnap lesz egy hete, hogy dolgozni kezdtem egy könyvelő irodában. Pénzügy-számvitelt tanulok, szóval nem idegen a szakma, és nem full homály, amiről beszélünk. Viszont nagyon elveszettnek érzem magam ezen a területen, nagyon rendes a főnököm, illetve a kollégám is, de sokszor szégyellem magam, ha kérdezek, pedig nem sugallnak semmi olyat, hogy ne tegyem.

2020. szept. 30. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb kérdezni, mint elbaszni valamit.
2020. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki kérdez, öt percig tudatlan, aki nem kérdez, az egész életében.

Amikor a jelenlegi munkahelyemre jöttem, sokat kérdeztem - már-már szinte idegesítően sokat. Az egyik kollégám ki is nevetett emiatt. Megkérdezte, hogy "minden fiatal ennyire hülye?"


Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy tanultam a nálam okosabbaktól, hiszen ma már én vagyok a vezetőjük.

2020. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!