Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV-os Online Számla rendsze...

A NAV-os Online Számla rendszerben egészségpénztári tag vevő esetén hova vagy hogyan lehet feltüntetni a konkrét személy adatait?

Figyelt kérdés
A vevő adataihoz ugye az egészségpénztárt kell írni adószámmal, névvel, székhellyel. A szolgáltatást konkrétan igénybe vevő személy nevét, azonosítóját, tagsági számát, TAJ-számát viszont sehova sem tudom beírni, nem látok erre alkalmas mező(ke)t. Valaki tudna segíteni, hol és mit keressek? Nyugodtan lehet szájbarágósan, mert nem igazán értek hozzá, én is csak szívességből próbálom másnak megoldani...
2020. okt. 11. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan rész, hogy megjegyzés odafeltünteted, hogy Kis Pista meg a tagi azonosítóját.
2020. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Én is valami hasonlóra gondoltam. A számla adatainál van a legördülő, megjegyzések részben "leírás" meg "érték" fül, akkor oda fogom beírni a nevet és a tagi azonosítót. Van még egyébként "azonosító" nevű mező is itt, de oda csak fix karaktereket enged beírni, az biztosan nem jó.
2020. okt. 12. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!