Könyvelő munkaköre?

Figyelt kérdés

Lehet otthonról végezni? Mennyi kontaktust kell tartani az emberekkel?

(Igen, aszociális farok vagyok, mielőtt valaki idekommenteli)



2021. jan. 16. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindent meg lehet oldani telefonon, e-mailben és epapíron a hivatalokkal. Az ügyfelekkel is lehet csökkenteni a kapcsolatot, de azért időnként jó személyesen is összeülni, hogy kinek hogy áll a cége, ilyenkor elhangozhatnak olyan dolgok is, ami nem telefon téma.

Nekünk is van olyan ügyfél akit tavaly nem is láttunk, vagy bescanneli a bizonylatokat és úgy küldi el, vagy postán csomagban is szokott jönni anyag.

Szóval a személyes kontaktot igen csak le lehet csökkenteni, viszont hivatali ügyontézőkkel mi viszonylag sokat telefonálunk, illetve az ügyfélnek is ha valami kínja van gyakran nyúl a telefonért, de ha úgy idomítod őket, akkor lehet szinte csak emailben is kommunikálni.

2021. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
könyvel minimálbérért
2021. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. jan. 16. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2es! Miért minimálbérért? Ha valaki vállalkozóként könyvel egész jó pénzeket kereshet, főleg ha jó könyvelő.
2021. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ügyfelem, akinek 10+ éve könyvelek, és még soha nem találkoztunk személyesen. A dolgok 90%-a már áegy elektronikusan.
2021. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor talán tényleg ez lesz a nekem való munka 😅
2021. jan. 16. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez alapján akarod választani, akkor ne tedd. Habár van olyan ügyfél, akivel még nem találkoztam, azért nem ez a megszokott. Sok interakció van a munkánkban.
2021. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ehh :/ nem csak emiatt választanám, gazdasági irány fele mennék mindenképpen
2021. jan. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!