Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az első gyermekem még nem...

Az első gyermekem még nem töltötte be a 3. életévét és már jön a kistesó. Ilyenkor ugyanaz a pénzbeli juttatás jár nekem mint korábban? Egyébként én elötte önkéntes biztosított voltam.

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen a kislányom jövő tavaszal tölti be a 3. életévét, a baba akit várok pedig ezután 2-3 hónap múlva érkezne. A kislányom elött önkéntes biztosítottként magam után fizettem a járulékokat, mivel akkor fejeztembe a sulit és nem volt jövedelmem.(még akkor volt ez a lehetőség)Félő csak a gyes összegét kapom meg és a kórházi ellátást is nekem kell fizetni.
2008. dec. 4. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanazt az összegű gyedet fogod kapni, amit az első gyerekkel.
2008. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!