Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Korrekt könyvelőt Pesten?

Pszicho88 kérdése:

Korrekt könyvelőt Pesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adóbevalláshoz keresek könyvelőt.

Nem tudom, mi pénzt kérnek ezért a könyvelők?

Ismertek korrekt könyvelőket?

Regisztráltam az ügyfélkapura. Oda kellene feltöltenem a bevalláshoz szükséges nyomtatványt?


Köszi.



2021. márc. 27. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3-8 ezer közt csinálunk adóbevallást, attól függően mennyire bonyolult ügyletről van szó. Ha csak munkahelyi jövedelem van, akkor nyilván az a legolcsóbb. Igaz, nem pesten.
2021. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pesten 5-20 ezer között mozog, láttam már 10ezres ajánlatot is. Nyilván a könyvelőknek ez csak nyűg ennyi pénzért.
2021. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát még nekem milyen nyűg befizetni ezt a pénzt, főleg azután, hogy a havi szaros 250 ezres keresetemről nyilatkozzak...... . Ha tehetném a TB -t és mindent kivennék a bejelentésre adott pénzből, hogy ne kelljen kórházba mennem és zsebbe maradjon az a pénz is és hogy a politika kevesebbet lopjon el.
2021. márc. 31. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!