Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit tegyek ha elvesztettem a...

Mit tegyek ha elvesztettem a sulyadóról szóló csekkem?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom aprilis 15e a határidő, de sajnos a csekk valahogy elkeverdett és nem tudom hogy interneten lehet e ezt intézni vagy új csekket kell kérni és kiket kell hívni.

2021. ápr. 6. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
El is utalhatod az összeget.
2021. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy elutalhatom de kellene gondolom a papír amin rajta van azonosító stb.. :D szóval a kérdés így még áll
2021. ápr. 6. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A közleménybe csak az adóazonosítód kell (a csekken is az volt), azt meg az adókártyádról gond nélkül le tudod olvasni. Ha céges autó, akkor pedig a vállalkozás adószáma kell a közleménybe.
2021. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, te legalább megkaptad, én máig nem kaptam meg, most ki fogom számolni mennyi, és adóazonosítóval utalom.


A vicc, hogy ha nem ovlasok róla a sajtóban, hogy idén a NAV intézi, akkor lecsúsznék róla, és már csak felszólítást kapnék a NAV-tól, már ha az megérkezne. Valszeg amúgy a Posta nyelte be a levelet szokás szerint.

2021. ápr. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!