Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV késedelmi pótlékom van...

GeForce9500 kérdése:

NAV késedelmi pótlékom van 2019ből. Mennyi idő feldolgozni?

Figyelt kérdés

Pénteken befizettem a késedelmi pótlékot online ami 2019ből marat vissza. Ebev-en nézelődtem így találtam rá.

(Tudom 2019 nem most volt, de semmi értesítést nem kaptam)


Mennyi idő után dolgozzák fel?

Mert 3 munkanapja nézem és még mindíg ott a tartozás.



2021. jún. 20. 22:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy VPOS-al lett, de ugye ott nem írsz számlaszámot, közleményt...hanem átirányított az otp simple alkalmazásba és megtörtént a tranzakció, de ennek már 4 napja...de még mindíg ugyan annyi a tartozásom.
2021. jún. 20. 22:19
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
30 nap
2021. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó tudni addigra megjön a 2020as pótléktartozás is... 😅

Köszi.

2021. jún. 20. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. 1 hét alatt fel szokott könyvelődni a befizetés. Ha addigra sem látod az adófolyószámlán a befizetést, kezdj el aggódni. :)


A befizetésed a Magyar Államkincstárnál landol. Mivel ez nem kereskedelmi bank, ezért nem érinti az azonnali/4 órás "utalás/fizetés" dolog. Ott leválogatják, és éjszaka átküldik az adatokat a rendszerükön. Ott megint egy kis idő, mire a NAV rendszer feltölti/betölti azt a hatalmas mennyiséget, amit naponta kap, és éjszaka felkönyvelődik.


Minden éjszaka megy, hogy tudjanak nappal a NAV-osok dolgozni a rendszerekben.

2021. jún. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak direkt azért utaltam el azzal a VPOS-al, mert azt írta a NAV honlapja hogy 5mp megkapják 5mp visszajelzik...jah csak bevinni a rendszerbe egy hónap értem 😅
2021. jún. 21. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!