Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Osztrák adovisszaterites?...

Osztrák adovisszaterites? Ilyen valóban van? Bármi infó segít

Figyelt kérdés

Ausztriában kezdtem dolgozni és egyszer már hallottam régebben, most is fülembe jutott (2 hete vagyok kint kb), hogy van itt egy olyan adovisszaterites ahol akár 1000 vagy még több eurót van aki visszakap? Mint adójóváírás vagy micsoda..

Kérlek aki tud erről vmit, hogy működik ,mi a feltétele, vmi mindent lehet visszakerni az írjon legyen szíves, köszönöm nektek!


Azt hallottam naaaagyon sok mindent vissza lehet kérni, csak gondolom vmi bizonyíték is kell pl blokkok. Tényleg kb semmit se tudok a dologról.


Szép napot!



2021. júl. 28. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az első mondatot a google-ba írtad volna be, már ott lenne nálad n+1 oldal, ahol minden le van írva...


[link]

2021. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!