Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi nyeremény után kell...

Mennyi nyeremény után kell adózni bet365-nél?

Figyelt kérdés

Olvasgattam már, hogy elméletben minden nyeremény után kéne adózni. De azt is olvastam, hogy kisebb összegeket nem vesznek figyelembe. Most 50 ezer pluszba vagyok. Abból már 12 ezret rá is utaltam a számlámra. Ebből az összegből lehet bármi féle problémám a későbbiekben? Diák vagyok és diákmunkából van jövedelmem havonta. (Nem tudom, hogy ez fontos-e, vagy nem azért leírtam)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 29. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Kutyát nem érdekli ez az összeg
2021. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ott kezdődik hogy elvileg nem is játszhatnál ott. Innentől mit érdekel kell-e adózni?
2021. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Kettes kifejtenéd?
2021. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

A kettes azt hiszi, hogy 18 alatt van. Persze lehet, de 18 év felett is van diákmunka.


Viszont egyértelműen nem 18 alatti, hiszen már utalt ki a számlájára amihez személyi kell.


Kérdező, minden egyes forint adóköteles onnan.

2021. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Mit kell kifejtenem? Hogy nem is játszhatna ott?

[link]

[link]

2021. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

5ös

Most belinkelted azt, hogy az unibet pert nyert a magyar állammal szemben. És?



Amúgy gondolom te még 2012-ben élsz, amikor ILLEGÁLIS (loool) volt használni mindent oldalt a retek szar, félig működésképtelen tippmixpron kívül. Szerencsére szét perelték az államot a külföldi irodák, nyugodtan lehet haszánlni úgy pár éve.

2021. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

6-os

Az egy dolog hogy pert nyert, az meg egy dolog hogy nem változott semmi.

Mindkét linkem 2012 utáni. Az sem véletlen hogy egyetlen .hu végződésű online fogadási oldal sincs a valóban retek TippmixPro-n kívül.

Az más dolog hogy túl sokat markoltak, és gyakorlatilag betarthatatlan az ostoba törvényük - de ettől az még hatályos.

2021. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os

Tavalyi cikk!

[link]

2021. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nincs az ég világon semmi törvény arról, hogy a bet365 illegális :)


Az, hogy a balkánon divat leblokkoltatni az unibet, bet365 hivatalos elérését, és random média felüleleteken spammelik, hogy 'há amúgy illegális ám szóval húzzatok szépen a pro-ra, attól még nem illegális.


Annyi történt hogy teljesen jogtalanul blokkolta az állam ezeket. Modnjuk 2021-ben nem tudom mit gondoltak, hogy majd nem lesz alternítív elérési link? Ezzel teljesen szembe mentek az Európai Unió szabad piacra vonatkozó irányelveivel, többek között ezért is volt kötelezettségszegési eljárás. Azt tudom, hogy az unibet be is perelte az államot, és meg is nyerte a pert. Többi iroda nem tudom perelt e.


1 szó mint száz attól, hogy erővel letiltják az oldalt (alternatív linken ugyanúgy elérhető), és azt írják origon hogy illegális még nem az.

2021. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok, szóval igen elmúltam 18 :D Használnám szívesen a Tippmixprot de sajnos, vagy nem sajnos szerintem nagyon le van maradva társaitól. :/


Akkor nem kell aggódnom igaz?

2021. júl. 29. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!