Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az interneten kérdőíveket,...

Ha az interneten kérdőíveket, weblap tesztelést és hasonlókat csinálok, milyen adózási formák közül választhatok? Ezt suli mellett csinálnám, de az is érdekel hogy ha már nem járok suliba használhatom-e ugyan azt a formát. (Fő állásban)

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz egyéni vállalkozó, csinálhatsz bt-t, kft-t, rt-t. Adózási mód lehet kata, szja, tao, kiva. Áfás, áfamentes is.

Első körben bőven elég egy másodállású egyéni vállalkozás is neked szerintem, főleg suli mellett (ha nappalis). Itt az adózási mód többmindentől függ, hogy melyik éri meg neked a legjobban. Suli után is lehet ezt használni, csak főállásúvá kell módosítani.

2021. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom ügyfélkapu is kelleni fog nekem, oda mit irtjak? Mármint én tesztelgetni akarom hogy mi működik mi nem, szóval fixen nem tudom beírni a weblapok nevét. Lehet azt változtatni amikor csak akarom?
2021. júl. 30. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt a havi kb. 3000 forintot, amit ezzel keresel, nem feltetlenul kell bejelenteni am...
2021. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem keresel annyit mint amit be kell fizetni. 25 ezer forint a minimum amit be kell, de általában 50 ezer. Kinek mi. Te meg keresel pár ezer forintot ha nem csesznek át.
2021. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapu felhasználóneve fix, azt nem tudod változtatni. De nem értem az hogy jön a weblapokhoz.
2021. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 - nem csak a kata létezik.
2021. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz de sehogyse éri meg akkor sem. Még havi 3 ezret sem fog keresni.
2021. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!