Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Webshop üzemeltetéséhez...

Webshop üzemeltetéséhez melyik a legjobb adózási forma?

Figyelt kérdés
Egy dropshippinges shopify bolthoz melyik a legjobb adózási forma? Szinte mindenhol a KATÁT olvasom,de ha az jól tudom évi 12 millió forintig van.Mi van akkor ha valaki kiváltja a KATÁT és úgy beindul a boltja hogy mondjuk nem 12 millió profitja lesz egy évben,hanem 20-30 millió?Aki ért ezekhez a dolgokhoz segítene kicsit?Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. aug. 9. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem 12M profit, hanem 12M bevétel. Emiatt kereskedelemben ez nem igazán játszik. Ha tényleg úgy gondolod, hogy jövedelmező lesz a vállalkozásod, akkor keress fel egy könyvelőt.
2021. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kezdő vagy akkor én a katával kezdeném. Ha nagyon jól megy, időközben tudsz váltani, de ha mégsem akkor sem vesztesz olyan nagyot mint pl céggel.
2021. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kezdő vagyok,azért is szeretném az elején a lehető legkevesebbet fizetni,mert nem biztos hogy beindul.Akkor a kata lesz a legjobb szerintem,mert nem hiszem hogy sikerülne az első évben 12 milliós bevételt generálni.
2021. aug. 9. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Igy van, később bármikor van lehetőséged váltani ha beindul.
2021. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértésből, de dropshippingből jó ha a Kata és a webshop költségét kitermeled, annyira telített már a piac. Aztán a hirdetés sincs ingyen, hogy téged válasszanak a sok 100 másik helyett.
2021. aug. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!