Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Munkadíj és Anyagköltségről...

Munkadíj és Anyagköltségről hogyan állítok ki KATA számlát?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vállalkozó vagyok, és példaként ez a kérdés merült fel bennem. Ha KATÁS vagyok és tegyük fel az alábbi terméket lehet tőlem rendelni: hímzett pólók.

Ha én a H&M-ben vásárolom meg a pólót 5000 forintért, hímzek rá, majd továbbadom 10000 forintért, a számla milyen összegről lesz kiállítva a vevő részére? Illetve nekem a KATA alapból milyen összeg kerül majd levonásra?


Illetve ha én továbbértékesítésre vásárolom ezeket a pólókat akkor hogyan kell megvenni azokat az H&M-ben? Magánszemélyként?


köszi a válaszokat!



2021. aug. 29. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

számlára veszed mint XY Ev.


eladáskor kiállított számlára meg a végső ár kerül(amit az ügyfél fizet neked), azaz a 10e forint.


Az, hogy ennyibe került az alapanyag a kutyát nem érdekli ha áfamentes vagy.

2021. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!