Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Alapszakos pénzügy-számvitel...

Alapszakos pénzügy-számvitel diplomával taníthatok számvitelt?

Figyelt kérdés
Most kezdek bele könyvelő vállalkozásba és arra gondoltam, hogy amíg nincs elég ügyfél, addig megpróbálkozom a magántanárkodással is. A mérlegképes könyvelő képesítésem is megvan a diploma mellett.

2021. okt. 16. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Még psz diploma sem kell ahhoz, hogy tanítsd.
2021. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Lassan már a 8 általános is elég lesz a tanításhoz. Felolvasni nem nehéz.
2021. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bsc-vel ha jót akarsz másoknak inkább ne taníts, kb semmit nem ért a számvitelhez alap után az ember. Ugye nem nulla tapasztalattal indítottál vállalkozást?
2021. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MDaniel98 ***** válasza:
54%
Elvileg nem taníthatsz, mert nincs meg a tanári képesítésed. Gyakorlatilag meg igen, ha van olyan ember, akit nem zavar, hogy nem tudod, hogy kell tanítani. Aki szerint meg a tanítás az anyag felolvasásából áll, ne tudom mit hisz a középiskolai tanároknak mit tanítanak 5 évig.
2021. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetemi oktatóknak (pláne külsősöknek) is ritkán van tanárijuk.
2021. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
Az más, de nekik nem is az oktatás a feladatuk elsősorban, hanem a kutatás.
2021. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én pl visszajártam a volt egyetememre órát tartani, adótant és gépi könyvelést oktattam, pedig csak alapdimplomám van.
2021. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!