Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan adózzak onlyfansből?

Hogyan adózzak onlyfansből?

Figyelt kérdés
mi ennek a menete? el kell menni valahova? vagy be kell telefonálni? hogy amúgy jónapot pár hónapja lettem 18 és már pár 100K-t csináltam ebből? ugye nem kell ehhez szülő? nem akarom hogy kiderüljön miből szedtem meg magam ennyire egyik napról a másikra, szóval erre is jöhetnek tippek hogy mit mondjak. mégha nem is 18+os tartalmat árulok, csak sima kissé merészebb képeket amiket mondjuk instára csak így nem tennék ki stb. nálam is van egy határ, egy plafon ennek kapcsán amin nem lépnék át nyilván, és ezt tartom amióta elkezdtem és a végsőkig bármi történhet. ahogy ismerem őket még így is hatalmas balhét csinálnának ebből hogy... bele se merek gondolni. szóval?
2022. jan. 2. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ILYET SZÓL MEGVANNAK A KAPCSOLATAI, A KEZÉBEN VANNAK XDDDDDD


Még mindig semmi pénz ez, kislány :*

2022. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11

friss 18 évesenként 800ezerrel körül a zsebben azért nem rossz, a helyemben is így állnál ehhez a kérdéshez őszintén

2022. jan. 3. 20:36
 13/14 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is volt 18 évesen 800 ezrem. Épp bekerültem a BME-re, nem volt rossz. Azóta már van több, abból, amiből az a 800 is lett.

Nem a segglyukam fotóját árultam.

Egyébként meg kétlem, hogy igazat mondasz. Épeszű férfi nem fizet ezért.

2022. jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
pár hónap alatt 800k k/rválkodásból? Mekkora eredmény már... Ennyit bolti eladóként is megkereshettél volna, cserébe nem bocsátod áruba a tested (annak a hosszabb távú következményeivel)
2022. jan. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!