Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az normális hogy nem kaptam...

Az normális hogy nem kaptam értesítőt az ügyfélkapura?

Figyelt kérdés
Egy éve vállalkozó vagyok, de most váltottam KAtA adózási formára 2022.01.01.-én. De erről nem kaptam semmit az ugyfelkapura, E.V. Törzsadat lekérdezésnél látszik hogy működik a vállalkozás de ott nem lehet látni hogy kataskent-e.
2022. jan. 15. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
De, a törzsadaton is látszik, ha valaki katás.
2022. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs èrtesítő, akkor nagy eséllyel nem érkezett be
2022. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-én vagy 1-től? Nem mindegy
2022. jan. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most látom hogy egy elfogadó nyugtát kaptam, lehet hogy azért csak ezt mert a vállalkozás már üzemel régebb óta?
2022. jan. 16. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár napon belül akkor is kell kapnod értesítést, hogy kata nyilvántartásba vettek. Mikor adtad be a változásbejelentőt? Még decemberben vagy januárban?
2022. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dec.6.-án lett beadva hogy 2022.01.01.től katas szeretnék lenni és 7.-én kaptam is róla egy elfogadó nyugtát. Lecsekoltam a torzsadat lekérdezésnél és ott az van hogy működő a vállalkozás.
2022. jan. 16. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:
És az elfogadó nyugta után pár nappal nem kaptál értesítőt, hogy valami gond lenne? Mert ha nem kaptál, akkor látszania kell a törzsadaton, hogy katás vagy. Ha gondolod (akár privátban) küldd át a törzsadatot és ránézek neked. Meg a 101e-t akár.
2022. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy tényleg benne van hogy KATAS vagyok( Eddig nem jót kérdeztem le). Akkor így minden oké lehet? Csak furcsálltam hogy egy elfogadó nyugta jött az ugyfelkapura.
2022. jan. 16. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
H ott van, hogy katás vagy, akkor minden rendben.
2022. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!