Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol lehet most megszüntetni...

Hol lehet most megszüntetni az egyéni vállalkozást? Ahogy nézem a websegéden nem?

Figyelt kérdés
Köszi előre is, szüneteltetek jelenleg de nem akarok fizetni az iparűzési adót. Hol tudnám megszüntetni? Borzalom hogy el van dugva. Köszi előre is

2022. jan. 19. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szünetelés alatt nem is kell iparűzésit fizetni amúgy. És de, a webes ügysegéden kell megszüntetni, ha mégis azt akarod.
2022. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kamarai díjra gondoltam.


Átkerült a navhoz ez a megszüntetés helye, vagy tévedek? Ezt olvastam, tán idén júliustól.


Köszi előre is a segítséget!

2022. jan. 19. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamarai díjat szintén nem kell fizetni, ha a teljes évben szünetelsz. Ha év közben kezdted/fejezted be, akkor kell. Viszont ha volt idén akár egy aktív napod is, akkor a megszüntetés sem mentesít a fizetés alól.

Az egyéni vállalkozók már tavaly átkerültek a nav-hoz, viszont ez mit sem változtatott azon a dolgon, hogy az alapítás, megszüntetést, szünetelést a webes ügysegéden, pontosan ugyanott kell intézni, ahol korábban is.

2022. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Akkor nem szüntetem meg, azt hittem így is lesz valami költségem. Köszi még egyszer!
2022. jan. 19. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!