Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kulcs soft programot a könyvel...

Kulcs soft programot a könyvelők használják, nem?

Figyelt kérdés
Marketinges állásra jelentkeztem és többek közt ezt is kéne csinálni.
2022. márc. 6. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De. Ki akarnak használni. El se vállald.
2022. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem csak könyvelők használják, vagy 20 féle különböző modulja van, pl készlet nyilvántartás, webshop, útnyilvántartás, e-jelenléti, bérszámfejtés, ügyviteli crm rendszer...

100%, hogy egy marketingessel nem fognak könyvelést csináltatni!

2022. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Nem venném biztosra, mert teljesen más munkaköröket is felsorolt, amiben ugyan úgy be kéne segiteni.
2022. márc. 6. 09:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Linkeld a hirdetést.
2022. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Arról nem is beszélve, hogy normális könyvelő nem használ kulcs softos programot, mert ezer sebből vérzik a könyvelés része.
2022. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sandol ***** válasza:
0%
5ös elárulnád, hogy mi vérzik a könyvelés részében? 7 éve könyvelünk kulcs softtal. Nem mondom, hogy hibátlan a program, de az "egy normális könyvelő nem könyvel vele" mondatot eléggé erősnek érzem. Megkérdezhetem, hogy te mivel könyvelsz?
2022. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Feleségemék cége is kulcs softot használ és folyamatos problémájuk van vele. Alapjáraton a struktúrája nem jó, hogy szét van szedve mindenféle modulokra, ráadásul elég magas áron, amik között néha nem a legjobb a kommunikáció (pl készlet-számlázás-könyvelés vonalon). Pl a legtöbb könyvelőprogramban alapfunkció a navtól való számlaimport, kulcssofték pedig külön fizetős modulban csinálják.

A törvényi változásokat nagyon lassan reagálják le, szerintem az megengedhetetlen, hogy egy bérprogram 9-10 környékén frissüljön csak (annak ellenére, hogy a nav mondjuk 4-én változtat valamin, akkor annak 6-ra már a programban kellene lennie).

A supportjukat inkább nem minősíteném, szintén túlárazva működik és elég döcögősen.

És akkor ez csak a jéghegy csúcsa, elég sokáig lehetne még sorolni a hiányosságokat, pontatlanságokat.

Hogy pozitívumot is mondjak, a számlázójuk amúgy egész jó, bár a legtöbb cég már vagy online vagy vállalati integrált számlázót használ.

Kicsit olyan, mintha elment volna mellettük a világ, áert régen jó kis cég volt amúgy, csak szerintem nagyon rosszul reagálták le a piaci változásokat, igényeket.

2022. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sandol ***** válasza:
Tény,a számlázójuk nem a legjobb, egy időben használtuk, de tudásához képest drága. Billingo online és többet tud fele annyi pénzért. Az Autó moduljuk egy fabakát sem ér. Készletnyilvántartót nem használjuk. Viszont nekünk a könyvelésre és a bérszámfejtésre tökéletesen megfelel. Régen RLB-t használtunk bérszámfejtésre, de az az 5/2-es munkarenden kívül nem tud mást. Illetve tud, csakmindent kézzel számolj hozzá. Kulcs tud munkaidőkeretet és több műszakot is kezelni, amire van igény nálunk nem kevés. A könyvelés része nekünk átlátható, könnyen kezelhető és sok infot ki tudunk szedni belőlük, amit előző programokból nem. Azt, hogy a Kulcs Soft pénzéhes nem tudom vitatni, minden szarért fizetni kell nekik pluszban, de váltáskor valamiért mégis ezt találtuk a legjobbanak, pedig nem egy peogramot teszteltünk. Ezért mondom, hogy nem tökéletes, de azért nem mondanám, hogy normális könyvelő nem könyvel vele.
2022. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, kb ha eldobok egy nyilat a piacon, akkor jobb programot találok az övéknél, olcsóbban és felhasználóbarátabban. De nyilván mindenkinek egyéni döntése, kinek mi jön be, mi messziről kerüljük. Az olyan ügyfeleket sem nagyon szeretjük átvenni, akinek a könyvelője abban dolgozott.
2022. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Komoly egy cég lehet, ahol marketingesnek jelentkezel és Kulcs Soft-ra van szükség :D Vagy valamit nem értek.
2022. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!