Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Katásként igaz, hogy minden...

Katásként igaz, hogy minden számlaadás után a könyvelőnek fizetni kell?

Figyelt kérdés
Egy barátom könyveket fordít és kb 3 havonta állít ki számlát. Azt mondta, hogy minden számla kibocsátásakor megy a könyvelőnek az 5000 ft. Csak azért kérdezem, mert én is Katás leszek és havonta akár többször is számlázok majd, de szerintem nem kell ahhoz mindig könyvelő csak az online számlázó programot kell kezelni.
2022. ápr. 1. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ez attól függ, hogy hogy állapodsz meg a könyvelőddel. Én pl ilyet nem kötök. Nálam fix havidíjak vannak, abban mindegy, hogy 1 vagy 10 számlát állítasz ki.
2022. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Köszi.
2022. ápr. 1. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 3 havonta 1x állít ki számlát, akkor nem a számla kiállításért fizet, hanem hogy a könyvelő egyáltalán foglalkozik vele.

Ha 3 havonta 20 számlát állítana ki, akkor is 5e-et fizetne összesen.

2022. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. ahogy az utolsó írta.. Ezért nem értettem miket beszél :))
2022. ápr. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!