Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy katás vállalkozónak...

Egy katás vállalkozónak mennyit kell fizetnie egy másodállásban dolgozó alkalmazottra?

Figyelt kérdés
Fodraszatrol van szo, nekem nincs vegzettsegem de ugy tudom alkalmazottkent ugyan ugy dolgozhatok ott csak (vegzettsegel rendelkezo szemely ott tartotkodasaval?) sajat uzletet nem nyithatok. Szoval mennyit kellene ram fizetnie az uzlettulajdonosnak ugy hogy mar van egy allando bejelentett munkahelyem? (Ha egyaltalan neki kell ezt inteznie, amit csak a vegzettsegem hianyabol gondolok)

2022. ápr. 24. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen bérre jelent be. Ugyanazok a járulékok vonatkoznak rád így is, mint bárki másra.
2022. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a bér és milyen kedvezmény vehető igénybe az alkalmazott egyéni adottságai alapján a vállalkozó. Volt már nekem olyan alkalmazottam us aki után az össz bérköltségem havi 15-45.000 Ft volt.
2022. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Katásként nem éri meg alkalmazottat felvenni, de nem is foglalkoztathat fodrászkènt, ha nincs végzettséged
2022. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!