Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Onlyfans adózás hogyan működik?

Onlyfans adózás hogyan működik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van itt, de nem teljesen világos. Nincsen onlyfans-em, csak gondolkodok róla. Kérdés: 25 éves kor alatt egy bizonyos összegig szja mentesség van (havi 500k körül, most olvastam el). Ha ezt az összeget nem haladom meg, akkor is kell adózni? Mármint bejelenteni. Vagy ez hogyan működik? Azt tudom hogy maga az oldal 20%ot von le magának. De ugye itt most a magyar adózás a kérdés. Mert ha munkáltatóhoz megyek, ott ők intéznek mindent, de itt meg ugyebár nem ez történik.

2022. máj. 16. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni vállalkozás kell minimum, az pedig, hogy neked melyik adózási forma előnyös, azt egy könyvelővel beszéld meg. De az szja mentesség nem járulékmentesség, azt tuti fizetni kell.
2022. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ev kell legalább. Adózás sokmindentől függ, nekem a legtöbb ügyfelem átalányadós, ott ki lehet használni adómentes lehetőségeket.
2022. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!