Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van arra hogy visszavonják a 25 év alattiak szja mentességére vonatkozó törvényt?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,úgyhogy én még elég sokáig adümentes vagyok.De most hogy itt van ez a háborús helyzet,szerintetek mekkora esély van arra,hogy a kormány azt mondja,hogy a háborús helyzetre tekintettel,és a gazdasági válság miatt visszavonja ezt a törvényt?

2022. jún. 3. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem 13.67% esély van rá.
2022. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonják vissza.
2022. jún. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Erre az adóévre biztosan nem vonják vissza. A többit én is csak tippelni tudom. Ha egyszer mégis visszavonják, akkor majd a következő választások előtt újra kitalálnak valamit, hogy rájuk szavazz!
2022. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Szinte semmi.


Nem tudom szoktál-e híreket olvasni, most is direkt olyan megszorításokat jelentettek be, amik közvetlenül a cégeket adóztatják meg. Félnek a népszerűségvesztéstől, szóval az ilyen fajta kedvezmények megvonásához nagyon-nagyon végső esetben nyúlnának csak.

2022. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

"Félnek a népszerűségvesztéstől"... Az nem lehet, hogy olyan mértékben változnak meg a körülmények, hogy meg kell tenni bizonyos lépéseket?!

Fárasztó az ilyen hozzáállás, nem ártana józan, paraszti ésszel gondolkodni, s nem kellene mindig zrikálni a kormányzat intézkedéseit.

2022. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha vissza is vonják, az nem a háború miatt lesz, hanem azért, mert üres az államkassza. A választások előtt ment az osztogatás, adóvisszatérítés, nyugdíjasoknak pénz, 25 év alattiak adókedvezménye, amit akarsz. Most a megszorítások jönnek, mert valamiből vissza kell tölteni a hiányt.
2022. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A magyar fitalok alabol hátrányba vanak a szomszédokhoz képest.A adó menteséget meg átveték a szomszédbol mert onnan is ki vándorolnak.De egy ma fitalnak lakása se lesz mert hitelt se kap szóval a kormány magát szivatja ha ezt elveszi.
2022. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Inkább továbi kedvezményekre számithatnak a fitalok legalábis ha embert akkatnak látni az országba.A vendég munkások is menekülnek a 27 % áfa miatt.
2022. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"nem kellene mindig zrikálni a kormányzat intézkedéseit."


De kell, mert csak a választások miatt nagyvonalúak, meg saját zsebüket tömik, utána meg mások zsebéből osztogatva verik a mellüket, hogy milyen fasz@ gyerekek, ők megvédik a családokat, az országot, a benzint, a galambokat, a háztetőt.


Szarban van költségvetésileg az ország, erre "megduplázzák" a fizetésüket. Igazad van, tényleg jó döntéseket hoznak. Majd ráérnek a népszerűséget visszatornázni 4 év múlva, hiszen úgyis csak 1 választási napra lesz szükségük rá.


"nem ártana józan, paraszti ésszel gondolkodni"

Én is ezt mondom Neked...

2022. jún. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Irigy vagy a magasabb fizetésre?Ha te is bele esnél abba a korosztályba,nyílván te is örülnél neki.
2022. jún. 5. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!