Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Online árusítanék egy játékbel...

Online árusítanék egy játékbeli tárgyat. Bővebben lent! (???)

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy Minecraft szerverem és épp egy webshopot írunk egy ismerősömmel és szeretném megtudni, hogy pontosan egy hónapban vagy évben mennyi pénzt lehet úgy keresni, hogy ne kelljen adózni? Esetleg, ha PayPal-re jön, akkor is kellene adózni?


Köszönöm előre mindenkinek a válaszát!



2022. júl. 24. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nulla forintot kereshetsz évente adomentesen vállalkozással.
2022. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát, ha tudom, hogy valaki így keres és nincs vállalkozása, akkor Őt be lehet jelenteni?
2022. júl. 24. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

"hogy pontosan egy hónapban vagy évben mennyi pénzt lehet úgy keresni, hogy ne kelljen adózni?"


Pontosan nulla forintot.


"Tehát, ha tudom, hogy valaki így keres és nincs vállalkozása, akkor Őt be lehet jelenteni?"


Gondolom igen.


[link]

2022. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hol akarod "bejelenteni"? 🤔 😃
2022. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, tehát te keresed a módot, hogy ne kelljen adóznod, de mást feljelentenél emiatt?
2022. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5:

Nem keresem! Csak sosem csináltam még ilyet és nem szerettem volna extra dolgokat csinálni, ha nem kellene.

2022. júl. 25. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:

A vállalkozásodhoz ne ezen a lapon kérj információkat a Mariska nénitől...

Talán célszerűbb lenne hozzáértő céget (hatóságot?) megkeresni.

2022. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vállalkozóként tudsz ilyen tevékenységet végezni .
2022. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!