Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » KATA betéti társaságból mire...

KATA betéti társaságból mire váltsak?

Figyelt kérdés
A könyvelőm nem reagál egyelőre. A Bt.-nek mindenképpen annyi? Vagy az is lehet átalányadózó amiről beszélnek?
2022. aug. 4. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

annyira jó ez az oldal, itt senkinek nem ér rá a könyvelője, mindenkié éppen nyaral...

A könyvelős csoportokban nagyon nem az a tapasztalat, hogy most tömegével lennénk szabin.


Ráadásul ha azt gondolod, ennyiből válaszolni lehet erre a kérdésre, hát van baj.

2022. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is katás bt-m van, én megszüntetem a fenébe. 3 hónapig szabadságon leszek amíg nem számolják fel aztán kiváltom az egyéni vállalkozóit
2022. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Adlak egyes, ugyanez a véleményem :D
2022. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

#1, az első könyvelőm mellett én is fórumokon érdeklődtem, mert hetekig elérhetetlen volt. 8 hónap és számtalan elbæszása (egyszerre derültek kb ki) után bãsztam ki.


A mostani szól előre, ha szabira megy és messengeren elérhető.


Szóval kérdező én egy könyvelőcserét javaslok. De gyors választ egy fórumon is csak akkor kapsz, ha részleteket adsz

2022. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelőként mondom, hogy még ha ír is részleteket, inkább tematikus facebook csoportokban tegye, mint itt egy anonim oldalon. Ez nem játék, pláne egy bt-nél.
2022. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Ha nem nyilatkozól autómatikusan Társasági adó allá kerülsz, de lehetsz amúgy KIVA-s is.
2022. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!