Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A fideszmaffia kormány már az...

A fideszmaffia kormány már az ingatlanadó bevezetését tervezi?

Figyelt kérdés

A fideszmaffia kezére került indexen már hosszas cikkben taglalják az ingatlanadó előnyeit.

[link]



2022. aug. 5. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Mi lenne a baj szerinted az ingatlanadóval?
2022. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
Ebben mi a gond?
2022. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%
Elveszik az önkormányzatoktól.
2022. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az eddigi hozzászólók nagyon okosak bravó.
2022. aug. 5. 19:09
 5/27 anonim ***** válasza:
41%

Első vagyok. Mi a probléma a hozzászólásommal? Indítottál egy topicot és ezzel kapcsolatban megkérdeztem, hogy szerinted miért lenne baj egy ingatlanadó bevezetése?

Válaszolni nem sikerült, csak fröcsögni tudsz. Értelmiségi ellenzéki mintapéldánya.

2022. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5-ös fideszmaffia rajongó, jelenleg nem ingatlanadó, hanem építményadó létezik, amelyet a nem lakás besorolású ingatlanokra veti ki a helyi önkormányzat, pl garázs, nyaraló, stb. (Persze az utóbbi időben hála a fideszmaffia által kreált árfelhajtó támogatásoknak, már a nyaralókat is lakásknak sorolják be a fideszmaffia önkományzatok.) A cikk az általános lakhatási célra használt ingatlanok megadóztatását taglalja, tehát elképzelhető, hogy a fideszmaffia tervezi minden ingatlan megadóztatását. Ez mondjuk valahol igazságos is lenne mondjuk azoknál akik a CSOK-on és egyéb fideszmafia kedvezményeken több ingatlant vásároltak az utóbbi években az adófizetők kárára, de ha mondjuk az egyszeri lakástulajdonosokat is megadóztatnák ami simán kitelik ettől a bűnszervezet kormánytól, na az már gusztustalan lenne. Márpedig abból, hogy egy fideszmaffia által leuralt álpártatlan média ilyen cikket közöl mindenféle előzmény nélkül, az gyanút szolgáltat erre.
2022. aug. 5. 23:22
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Nézz egy picit utána, nem csak ingatlanadó van jelenleg.
2022. aug. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
6. Új válaszoló vagyok, nem vagyok fideszes és gondolom az 1. és 2. sem. Ha meghallom ingatlanadó én a többedik ingatlanokra fizetendő adóra gondolok. Tehát ha 1 lakásod/házad van, arra nem kell fizetni, de a többedik után már igen.
2022. aug. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Fsms ***** válasza:
Minden kitelik tőlük. Fizetni kell a cimbiket, tiborcnak sok százmilliós vesztesége van a szállodainál.
2022. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#6 továbbra sem indokoltad meg, hogy miért lenne gond egy ingatlanadó bevezetése.

Nekem nincs problémám egy új adó kivetésével, ha az átgondolt és igazságos. Az, hogy azokat adóztatják akiknek van saját ingatlanjuk, teljesen logikus, mert ez ingatlan a legnagyobb érték amivel egy ember jelenleg rendelkezni tud.

Csak hajtogatod a mantrádat. Akármilyen hihetetlen nem vagyok fideszes, egyszerűen unom az ostoba fröcsögést amit a két oldal tol.

2022. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!