Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Visszamondtam a katát de jött...

Visszamondtam a katát de jött rendelés a webshopon, lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
Július végével lemondtam a katát viszont a webshopomat még nem szüntettem meg teljesen (de már hetek óta nem jött semmi ezért nem is számítottam már rá). Erre most jött egy rendelés amit a paylike-on keresztül kifizettek, automatikusan a vállalkozói számlámra megy. Ilyenkor mi van? Ha elküldöm neki számla nélkül abból lesz bajom? 3000Ft-ot kézműves termékről van szó. Vagy ha júliusig kellett elszámolnom a nav felé (mert addig tartott a katám) akkor már nem mindegy hogy augusztusban mi ment a számlára?
2022. aug. 7. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak a KATA-t mondtad le, de a vállalkozás még megvan, akkor tudsz (és kell is) fizetned adót, attól függően hogy milyen adózási módban vagy jelenleg.
2022. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen gyorsan keress egy könyvelőt, mert szemmel láthatóan szükséged van rá (eddig is lett volna).
2022. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!