Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan működik a Binance kártya?

Hogyan működik a Binance kártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék Binance kártyát igényelni, azonban érdekelne mennyire biztonságos egy ilyen? Pl. ha egy ATM automatából szeretnék pénzt levenni akkor mennyire anonim ez a módszer? A nevemet ugyanúgy látják? Hogyan működik?


A másik kérdésem pedig, hogy vannak ezek a Bitcoin ATM-ek, a cég neve CoinCash Bitcoin ATM. Ezek mennyire megbízhatóak? Ha itt vált át az ember pénzt Bitcoinról forintra akkor mennyire lehet anonim-an maradni?


Köszönöm előre is a választ!



2022. szept. 24. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Mi a francért ne látnák a neved, rá van írva a kártyára. Hogy az ATM látja-e azt passz, nem gyártottam még ATMet, meg szerintem itt senki. Anonim nem leszel, mert ahhoz, hogy kapj Binance kártyát be kell küldened a Binancenek a személyidet és a lakcímedet is igazolnod kell egy közüzemi / egyéb számlával.


2. Az ilyenek magas feevel dolgoznak, olcsóbban kijösz, ha felrakod a pénzt egy sima számlára, SEPA átutalással felrakod Binancere és veszel Bitcoint vagy amit akarsz. Nem, nem lesz anonim.


A Bitcoin minden csak nem anonim, ezt felejtsd is el, szóval ne így akarj illegális dolgokat csinálni, mert rosszabb ötletet még sosem hallottam

2022. szept. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Binance kártya semennyire sem anonim. Ha a hatóság kutakodik utánad letudja kérni a binancetől az adatokat így bukik az anonimitás.

Kripto atm-k megbízhatóak de hatalmas díjakkal dolgoznak, ha szerencséd van talán 50 ezer forintig személyi sem kell, de ez nem biztos, sosem használtam.

2022. szept. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bitcoin anonimitását el kell felejteni, az csak egy mítosz, öt év legalább az elévülési idő, És ez alatt a a NAV vagy rájön vagy nem.

Ha más bűnözői visszaélésre gondolsz akkor nagyjából annyira biztonságos mint a többi bankkártya.

2022. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!


És azzal mi a helyzet ha a Binance-ről PayPal-ra megy a pénz, onnan pedig bankkártyára? Az mennyire feltűnő bármilyen hatóságnak vagy bárkinek? Mennyi pénz alatt nem feltűnő?


Megjegyezném, nem illegális vállalkozást szeretnék működtetni. Csak érdeklődője vagyok a témának!

2022. szept. 25. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán 3-4 millió lehet a határ ami már feltűnő és jelentik is
2022. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem a feltűnőség a kérdés hanem az hogy ha valami más kapcsán észrevehetik e már pedig ennek nyoma marad.


Például hallottam olyan könyvelőnőről aki lopott Windowst használt mint mindenki más.


Felszedett egy pasit aki pedofil képeket töltött le a gépére és nézegette valahogy kiderült, pasit elkapták gépét lefoglalták pasi ment a sittre a nő pedig kapott egy vaskos csekket a szoftver rendőrségtől...

2022. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként legrosszabb esetben is csak rád szólnak, hogy pótold a bevallást és fizesd be az adót(késedelmi kamattal fűszerezve)
2022. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gond akkor van ha az ember elköltötte az összes pénzt esetleg házat vett belőle mert akkor végül is viszik a házat esetleg tört áron.


Bár én úgy tudom hogy adható bírság az az elmaradt adó 50% a vagyis 15% adó helyett 22,5 ami Nem hangzik rosszul késedelmi költséget is rá számítanak és nem tudom nincs e még valami plusz bírság.


És a másik ha valaki egy komoly kripto jövedelemből házat vesz akkor az is gyanús ami felhívhatja az adóhatóság figyelmét. Persze ha van egy állás amiből vehetett volna házat az kevésbé gyanús, de akkor meg minek ekkorát csalni minek kockáztatni azt az egzisztenciát?

2022. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Binanceről nem fog PayPalra menni a pénz, mert nincs közvetlen átjárás a kettő között.
2022. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De nem is segít mert a binance lekéri az adatainkat és odaadja a NAVnak ha kérik.


Jelenleg kicsi az esély legalábbis szerintem de ne felejtsük el amit az előbb írtam az 5 év elévülési időt. Azon belül pedig sok minden változhat.


A legjobb befizetni a 15% adót vagy céget alapítani és akkor úgy tudom lehet legálisan variálni.

2022. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!